top of page

CO TO SĄ ESCAPE ROOMY?

Ucieczka przedmioty Pokoju

Escape roomy (ang. ucieczka pokój) w naszej wersji są wariacją tego czym są standardowo. Sama misja wyjścia z danego scenariusza w granicach ustalonego czasu jest oczywiście podstawą, ale nie najważniejszym punktem naszego seansu. Nasi Mistrzowie gry dbają o utworzenie miksu nietuzinkowego klimatu oscylującego na znanych i dobranych motywach znanych z najmroczniejszych dzieł kinematografii, cyfrowych gier komputerowych i pozycji w literaturze. 

Co jest istotne - to tak zwane zanurzenie immersyjne (nie znaczy, że będzie kogoś podtapiać.. Chyba) czyli przeprowadzenie seansu w taki sposób, z takim podejściem i utrzymując taki klimat aby każdy gracz bądź graczka poczuli się niczym bohaterowie własnej, spersonifikowanej opowieści - dlatego też niesamowicie zależy nam na tym aby goście naszego przybytku wczuli się w ramy opowiadanej przez pokoje historii - żeby poczuli się jak grupka zagubionych wycieczkowiczów, dzielnych agentów lub pacjentów ekscentrycznego psychiatry. 

 

Niesamowite przeżycia są na wyciągnięcie ręki dzięki Mistrzom Grozy z Continuum - pytanie czy tylko ktoś odważy się po nie sięgnąć? 

bottom of page